Штучний сніг

від 800грн

Сніг

Закрутіть своїх гостей у справжню снігову хурделицю навіть посеред літа!!!

 

Шоу зі штучного снігу – ще одне шоу, яке має чималу популярність та може використовуватись для досить багатьох урочистих заходів. Прикрасить таке шоу, будь-яку сцену чи танцпол, стане приємною несподіванкою на дитячому святі чи корпоративній вечірці. Для здійснення шоу використовуються професійні генератори штучного снігу, які працюють на  спеціальній витратній рідині. Штучний сніг, як і справжній, буває двох типів - сухий та мокрий.

Сухий сніг. Для втілення шоу використовується генератор конфеті та спеціальний витратний матеріал: це можуть бути, як маленькі кульки пінопласту, так і спеціальне конфеті у вигляді вирізаних дироколом кружелець, або дуже дрібна нарізка конфеті, яку так і називають «штучний сніг».

Мокрий сніг. Для того щоб втілити шоу в реальність використовується спеціальний генератор штучного снігу та особлива рідина, що при використанні проходить через форсунки генератора та перетворюється з рідкого стану в дрібненькі шматочки піни, які нагадують сніг.

 Незручністю використання мокрого снігу є те, що генератор потрібно підвішувати, що не завжди можливо.

Як мокрий, так і сухий штучний сніг не залишає ніяких плям на одязі, але лише в тому випадку, коли для нього використовується професійний розхідний матеріал. Перед замовленням послуги обов’язково урегулюйте це питання з виконавцем робіт, щоб Ваше свято пройшло «без плям». 

 

-          Варіант 1. Сухий сніг. У вартість послуги входить генератор конфеті, розхідний матеріал - біле, дрібно нанізане конфтеті (1кг), комутація, монтаж та демонтаж, доставка в межах міста, робота спеціаліста, гарантія якості. Приблизний час використання - від 3 до 6хв. Є можливість продовження використання, попередньо узгодивши це з виконавцем шоу. Ціна – від 800 грн.

-          Варіант 2. Мокрий сніг. У вартість послуги входить генератор штучного снігу, розхідний матеріал -спеціальна рідина (2л), комутація, монтаж та демонтаж, доставка в межах міста, робота спеціаліста, гарантія якості. Приблизний час використання - 20хв. Довжина вильоту снігу 5-8м. Є можливість продовження використання, попередньо узгодивши це з виконавцем шоу. Ціна – від 1000 грн.

 

                                            Здивуй присутніх, влаштуй сніг влітку!

     

Наші контакти :

Україна, м. Львів

Файна Забава "Ваше свято - наша турбота!"
тел. +38 (096) 01-8000-6

Наш сайт

Ми в You Tube
Ми в facebook 
Ми в ВКонтакте