Пінне шоу

від 4500грн

Пінне шоу

Подаруйте гору емоцій за допомогою одного з найяскравіших видовищ для літнього періоду – пінного шоу.

Як показує багаторічний досвід та статистика, не підтверджена великими британськими вченними, саме на пінне шоу приходить найбільша кількість людей і саме це шоу створює великий потік позитивних емоцій. Таке шоу розрядить атмосферу «буденних вечірок» і підійде для багатьох танцювальних майданчиків. Актуальним воно буде і в нічному клубі, і на пляжі, а також на різного роду фестивалях. Люди люблять піну і це доведено =) Піна занурює в справжній вир емоцій і навіть найбільш стримані, по-життю, особи в піні будуть поводитись, як малі діти. Для втілення шоу в реальність використовується дороге обладнання та спеціальна рідина, яка під тиском створює піну.

Просимо звернути Вашу увагу на те, що на ринку є багато осіб, які роблять пінне шоу на дешевій рідині, тим самим пропонують низькі ціни на цю послугу. Зекономивши пару Ваших гривень, Ви ризикуєте зіпсувати підлогу в вашому залі, тому що, при використанні дешевого концентрату, утворюється багато води, яка заливає підлогу. Ще один немаловажливий момент - це можливість нанесення травм відпочиваючим через те, що дешевий концентрат утворює слизьку плівку на підлозі через, яку відпочиваючі люди можуть падати. Також на ринку з'явився концентрат, який погано впливає на зір люди. Особливо це спостерігалось літом 2013 року. Будьте дуже обережні!!! Закликаємо Вас перед замовленням саме цієї послуги обговорити такі деталі з виконавцем. Ми працюємо тільки пін-машинами відомого бренду Universal Effects та витратним концентратом тієї ж фірми або не менш дешевим MBN, які вже давно зарекомендували себе на ринку, як найкращі!

 

Як і в кожного шоу, є кілька варіантів його виконання:

  - Варіант перший: використовується малопотужний генератор Universal Effects 350 та 5 літрів концентрату Foam Fluid від Universal Effects або MBN. Концентрат розчиняється в 200-250 л. води. Рідини, яка утворилась в процесі реакції, вистачає на 40-45 хв шоу. У вартість послуги входить піногенератор, 5 літрів фірмового концентрату, комутація, монтаж та демонтаж, робота спеціаліста, доставка в межах міста, гарантія якості. Ціна – 4500 грн.

  - Варіант другий: використовується потужний генератор Universal Effects 500 та 25 літрів концентрату Foam Fluid від Universal Effects або MBN. Концентрат  розчиняється на 1,5 тонни води. Рідини, яка утворилась, вистачає на 1,5-2 години шоу.  У вартість послуги входить піногенератор, 25 літрів фірмового концентрату, комутація, монтаж та демонтаж, робота спеціаліста, доставка в межах міста, гарантія якості. Ціна – від 10 000 грн.

Також є багато інших варіантів для здійснення шоу, про які можна домовитись при зустрічі.

Створіть яскраве шоу разом з нами!

 

Наші контакти :

Україна, м. Львів, вул. Тракт Глинянський 34Б

Easy technology - світло, звук, сцена.

тел. +38 (096) 01-8000-6

Ми в Instagram

Ми в Facebook 

Ми в You Tube 

Ми в Telegram