Лазерне шоу

від 15000 грн.

Лазерне шоу – шоу, яке по різному уявляють собі люди.

Хтось уявляє його, як увімкнення багатьох приладів, які дають безліч лазерних променів, в хаотичному порядку,  по всій залі чи на вулиці.

Насправді, лазерне шоу - це упорядковані малюнки, надписи, логотипи та інші фігури, які можна намалювати на певній поверхні за допомогою спеціального, професійного, лазерного обладнання та комп'ютерів.  У своїх роботах ми користуємось ліцензійним програмним забезпеченням та контроллерами всесвітньо-відомої фірми Pangolin Laser System, які дають змогу використовувати як «зашиті» в програму малюнки та фігури, так і створювати свої. Також, програма дозволяє використовувати відскановані звичайним сканером логотипи і відображати їх на тих поверхнях, які забажає замовник. Є можливість відображати зворотнє зображення, якщо його потрібно показати, наприклад, на вікні чи спеціальній сітці. Також, воно дає змогу розробляти шоу під певну музичну композицію або передавати 3d зображення. Дуже красиво таке шоу виглядає на музичних фестивалях та великих майданах. Також, можна використовувати таке шоу для реклами. На побажання замовника, ми можемо зробити логотип його бізнесу та відтворити його лазером практично в будь-якому місці. Є змога робити лазерні презентації бізнесу чи відкриття нічних клубів та багато-багато іншого. Слід також сказати про те, що професійні лазери бувають як одного кольору так і повноколірні.

Звісно, вартість за такі послуги залежить від складності виконання роботи. 
Для прикладу - ціна на такий вид робіт: надпис «З Днем Народження» виконаний в одному кольорі, потужність лазера 1Вт, доставка в межах міста, монтаж та демонтаж, виконання роботи професіоналом протягом 2-х годин - 1500 грн.

Перемалювати ваш логотип в програму буде вартувати 1500 грн.

Ціни вказані для ознайомлення і будуть обговорені при особистій зустрічі або в телефонному режимі.