Конфеті

від 1200грн

Конфеті
Всі присутні будуть здивовані Вашим оригінальним першим танцем в пелюстках троянд або конфеті. 

 

Конфеті (конфеті машина, серпантин, сердечка, метофан, штучні пелюстки троянд, сухий сніг) – так в нас називають одне з кращих шоу, яке часто використовується на різних урочистих заходах.

За допомогою спеціального генератора та різного роду наповнювачів (конфеті паперове, конфеті металізоване – так званий метофан, штучні пелюстки троянд, сухий сніг), з нашою допомогою, Ви зможете створити в своєму банкетному залі чи на сцені незабутній, різнокольоровий снігопад сердець або конфеті у вигляді голубів, золотисних смужок або кольорових пелюсток троянд. Конфеті не має жодного запаху і може бути використане в будь-якому залі чи на будь-якій сцені. Конфеті може стати емоційною прикрасою першого весільного танцю молодят, показу моделей одягу, корпоративного заходу  чи презентації або як додаток до паперового шоу. Актуальним воно також буде при нагородженні переможців будь-якого конкурсу.

Технічні особливості:

Генератори конфеті є кількох видів:


 -    варіант перший: генератор-пушка. Вистрілює конфеті під кутом 30-90 градусів. Площа покриття конфеті близько 40м.кв.

В такому генераторі є як плюси так і мінуси. Можливість вистрілити 1 раз з однієї заправки. В генератор із спеціального балона закачується повітря під тиском 13-15 атмосфер. Насипається наповнювач, близько 500 грамів. Після вистрілу процедуру потрібно повторювати знову, що займає не мало часу та спричиняє незручності в роботі. Переваги - це можливість використання у високих залах, сценах і т.д. Є можливість встановити генератор практично в будь-якому місці.

В послугу входить: оренда генератора 1 шт., наповнювач на вибір (приблизно 500 грамів), робота спеціаліста,  монтаж та демонтаж, комутація, доставка в межах міста. Ціна – 1200 грн.

 -    варіант другий, на нашу думку, найбільш цікавий та якісний в роботі. Генератор стоїть на землі і видуває конфеті вверх під кутом 45-50 градусів. Площа покриття необмежена, тому що під час роботи є можливість пересувати генератор по території залу (сцени і тд). Переваг в такому генераторі досить багато. Потужний постійний потік повітря зможе видути навіть штучні пелюстки троянд, які вважаються найважчим видом конфеті. Можливість використання в будь-якому місці. Для такого генератора має значення тільки час його використання, тому що при якісному задуванні конфеті,  1 кг. вистачає приблизно на 3-4 хв.

В послугу входить: оренда генератора 1 шт., наповнювач на вибір (від 500 грамів до безкінечності), робота спеціаліста,  монтаж та демонтаж, комутація, доставка в межах міста. Ціна - від 1500грн.

 

 

                                                                         Увага!!!

Сьогодні на ринку шоу-бізнесу та різного роду святкувань, є багато некомпетентних людей, які пропонують достатньо дешеві послуги з дешевими наповнювачами.  Недоліками такого роду конфетті є те, що кольорові конфеті, коли попадають на одяг або вологі поверхні залу (наприклад після низького диму), залишають кольорові плями, які дуже важко виводяться, а з одягу такі сліди вивести неможливо.

Ми використовуємо самі, та радимо використовувати Вам, тільки метофан (металізоване конфеті) або конфеті білого кольору перевіреного бренду, тоді і Ви будете задоволені якісно проведеним шоу, і зал, в якому Ви святкуєте Ваше свято, не постраждає. 

Наші контакти :
Україна, м. Львів, вул. Тракт Глинянський 34Б
Easy technology - світло, звук, сцена.
тел. +38 (096) 01-8000-6 

Ми в Instagram

Ми в Facebook 

Ми в You Tube 
Ми в Telegram