Мильні бульбашки

від 500грн

 Мильні бульбашки

Чудове шоу, яке мимоволі примушує радіти не тільки дітей, а й допомагає багатьом дорослим відчути себе маленькими.


Кожна людина з дитинства береже в своїй пам'яті моменти радості, які були пов'язані з мильними бульбашками. Мильні бульбашки одне з найяскравіших шоу. Воно стане чудовою прикрасою будь-якого корпоративу, випускного вечора, урочистого відкриття. Актуальним воно буде і в нічному клубі, і літом на пляжі, на сцені, на будь-якому дитячому святі, також яскравим шоу виглядає на першому танці молодят. Мильні бульбашки створюються за допомогою декількох типів генераторів (варіанти нижче), а також за допомогою спеціальної рідини, яка не залишає слідів на підлозі, стінах та одязі.


Увага!!!

Зараз на ринку послуг досить багато аматорів, які пропонують свої шоу за безцінь, так як викристовують виготовлену власноруч  рідину і псують Ваше свято плямами на одязі, плямами в бенкетному залі, який Ви обрали для свого свята, а що найнеприємніше - від саморобної рідини, при попаданні на підлогу, утворюється слизька плівка, що може привести до травм відпочиваючих. Тому наполягаємо на перевірці якості перед використанням послуги!

 Ось наші пропозиції, цілком безпечні та високоякісні:

  - Варіант 1. Використовується маленький генератор мильних бульбашок, який дуже часто використовують для дитячих свят і в дуже маленьких приміщеннях. Недоліком такого генератора є те, що його потрібно або підвішувати зверху, на що не завжди підуть власники бенкетного залу з дорогим ремонтом. Також не завжди є можливість поставити генератор на високому підвищенні чи балконі.

В вартість входить: генератор мильних бульбашок, спеціальна рідина -0,5 л., доставка в межах міста, монтаж та демонтаж, комутація, робота спеціаліста. Вартість – 500 грн.

 

  - Варіант 2. Використовується потужний генератор мильних бульбашок. Його конструкція дає змогу працювати практично в будь-яких умовах. Для нього не потрібно ніяких стійок чи спеціальних умов. Також його будова дозволяє під час роботи переміщати його по залу, відповідно і закривати більшу площу чудовоми мильними бульбашками, які піднімають настрій всім відпочиваючим.

В вартість входить: генератор мильних бульбашок, спеціальна рідина -3 л., доставка в межах міста, монтаж та демонтаж, комутація, робота спеціаліста. Вартість – 1000 грн.

 

Також є можливість використовувати два, три і більше генераторів, що дасть змогу покрити бульбашками ту площу, яку необхідно Вам.  

 

Наші контакти :

Україна, м. Львів

Файна Забава "Ваше свято - наша турбота!"
тел. +38 (096) 01-8000-6

Наш сайт
Ми в You Tube
Ми в facebook  
Ми в ВКонтакте