Наші послуги

СО₂ шоу

СО₂ шоу

від 2000 грн.
Оформити замовлення

Ми пропонуємо Вам свої послуги з технічного забезпечення проведення заходу з використанням СО  (інша назва - КРІОЕФЕКТ) у Вашому закладі.

Кріоефект (ефект крижаного диму) - це газ СО₂ , який миттєво створює, під великим тиском, білі стовпи морозного диму, заввишки від 2 до 10 метрів (залежно від генератора СО₂). Він розчиняється безслідно за 2-3 секунди і залишає лише приголомшливі емоції. Кріоеффект - це новий, цікавий спосіб оформлення свята! Захоплення і здивування присутніх, від стовпів охолоджуючого диму, будуть просто неймовірними і надовго запам'ятаються. Найпопулярнішим місцем використання кріоеффектів стали нічні клуби, але й інші заходи чи концертні майданчики не обходяться без кріо гармат. СО -атмосфера бездоганно підходить для роботи лазерних систем і світлових спецефектів. Білий крижаний дим можна підфарбувати світлодіодними кольоровими прожекторами, тоді це дійство стане яскравим і барвистим. Кріоефект створює особливу життєрадісну атмосферу, при якій кожен присутній несподівано відчуває секундний охолоджуючий дотик цього білого диму. Генератор СО₂  допоможе зробити Ваше свято несподівано приємним, цікавим і незабутнім, та по особливому підкреслить його найяскравіші і хвилюючі моменти. А найголовніше, що кріоефект не залишить ніяких слідів на Вашому одязі  і є абсолютно безпечним, коли його використовують професіонали своєї справи!

Генератори бувають кількох видів: ручні, сценічні та підвісні.

- Перший варіант: ручні - це так званні "power gun"-генератори. За допомогою яких можна стріляти в людей зі сцени, як з базуки. В комплект входить пушка СО₂  та балон з вуглекислим газом (20л.), доставка в межах міста, монтаж та демонтаж, навчання як використовувати послугу. Або ж послугу надає професіонал.

Вартість – 1200 грн.

 – Другий варіант: сценічні – "stage"- або "large"-генератори. Дають змогу використовувати генератори на сценах та стріляти вверх або прямо. Ціна за таку послугу коливається від потреби і технічного завдання. Для прикладу (ціна вказана за один прилад "large"): в комплект входить генератор СО₂  типу "large", доставка в межах міста, монтаж та демонтаж, навчання як використовувати послугу. Або ж послугу надає професіонал.

 Вартість - 350грн.

- Третій варіант: підвісні – "jet" генератори, які найчастіше використовують для підвісу на спеціальних фермах та стріляють вниз під кутом. Вартість такого генератора розраховується персонально під замовлення, в залежності від складності технічного завдання та кількості використаного вуглекислого газу.


Наші контакти :

Україна, м. Львів

Файна Забава "Ваше свято - наша турбота!"
тел. +38 (096) 01-8000-6

Наш сайт
Ми в You Tube
Ми в Facebook
Ми в ВКонтакте

цо2 шоу, цо2 пушка, ручна co2 пушка, co2 gun
co2 пушка на дискотеці, дискотека co2, co2 party
co2 on the concert, co2 stage, co2 для сцены
co2 на сцене, co2 на концерте, co2 шоу
ночной клуб co2, цо2 в ночном клубе, co2 на ибице, co2 ibiza
co2 large, djpower co2, co2 show, файна забава co2
co2 gun, стрелять цо2 по людях, co2 для людей
co2 на концерте, co2 файна забава

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse