Наші послуги

Конфеті шоу

Конфеті шоу

від 1000 грн.
Оформити замовлення

Всі присутні будуть здивовані Вашим оригінальним першим танцем в пелюстках троянд або конфеті. 

 

Конфеті (конфеті машина, серпантин, сердечка, метофан, штучні пелюстки троянд, сухий сніг) – так в нас називають одне з кращих шоу, яке часто використовується на різних урочистих заходах.

За допомогою спеціального генератора, та різного роду наповнювачів (конфеті бумажне, конфеті металізоване – так званий метофан, штучні пелюстки троянд, сухий сніг), з нашою допомогою, Ви зможете створити в своєму банкетному залі, чи на сцені, незабутній різнокольоровий снігопад сердець або конфеті у вигляді голубів, золотисних смужок або кольорових пелюсток троянд. Конфеті не має жодного запаху і може бути використане в будь-якому залі чи на будь-якій сцені. Конфеті може стати емоційною прикрасою першого весільного танцю молодят, показу моделей одягу, корпоративного заходу  чи презентації. Актуальним воно також буде при нагородженні переможців будь-якого конкурсу.

Технічні особливості:

Генератори конфеті є кількох видів, що можна побачити на фото під текстом.

-    варіант перший: генератор підвішується зверху і розсипає наповнювач вниз. Площа покриття конфеті 4м.кв.

з висоти 3м. Час висипання конфеті приблизно 40 секунд.

Такий генератор спричиняє багато незручностей, тому що не в кожному залі є змога підвісити прилад. Час роботи досить короткий, затрачається приблизно 400 грамів повнювача.

В послугу входить: оренда генератора - 1 шт., наповнювач на вибір (приблизно 400 грамів), робота спеціаліста,  монтаж та демонтаж (при умові можливості закріплення), комутація, доставка в межах міста. Ціна – 1000 грн.

 -    варіант другий: генератор-пушка. Вистрілює конфеті під кутом 30-90 градусів. Площа покриття конфеті близько 40м.кв.

В такому генераторі є як плюси так і мінуси. Можливість вистрілити 1 раз з однієї заправки. В генератор із спеціального балона закачується повітря під тиском 13-15 атмосфер. Насипається наповнювач, близько 500 грамів. Після вистрілу процедуру потрібно повторювати знову, що займає не мало часу та спричиняє незручності в роботі. Переваги - це можливість використання у високих залах, сценах і т.д. Є можливість встановити генератор практично в будь-якому місці.

В послугу входить: оренда генератора 1 шт., наповнювач на вибір (приблизно 500 грамів), робота спеціаліста,  монтаж та демонтаж, комутація, доставка в межах міста. Ціна – 1000 грн.

 -    варіант третій, на нашу думку, найбільш цікавий та якісний в роботі. Генератор стоїть на землі і видуває конфеті вверх під кутом 45-50 градусів. Площа покриття необмежена, тому що під час роботи є можливість пересувати генератор по території залу (сцени і тд). Переваг в такому генераторі досить багато. Потужний постійний потік повітря зможе видути навіть штучні пелюстки троянд, які вважаються найважчим видом конфеті. Можливість використання в будь-якому місці. Для такого генератора має значення тільки час його використання, тому що при якісному задуванні конфеті,  1 кг. вистачає приблизно на 3-4 хв.

В послугу входить: оренда генератора 1 шт., наповнювач на вибір (від 500 грамів до безкінечності), робота спеціаліста,  монтаж та демонтаж, комутація, доставка в межах міста. Ціна - від 1500грн.

 

 

                                                                         Увага!!!

Сьогодні на ринку шоу-бізнесу та різного роду святкувань, є багато некомпетентних людей, які пропонують достатньо дешеві послуги з дешевими наповнювачами.  Недоліками такого роду конфетті є те, що кольорові конфеті коли попадають на одяг або вологі поверхні залу, наприклад після низького диму, залишають кольорові плями, які дуже важко виводяться, а з одягу такі сліди вивести неможливо.

Ми використовуємо самі, та радимо використовувати Вам, тільки метофан (металізоване конфеті) або конфеті білого кольору перевіреного бренду, тоді і Ви будете задоволені якісно проведеним шоу, і зал, в якому Ви святкуєте Ваше свято, не постраждає.

Наші контакти :

Україна, м. Львів

Файна Забава "Ваше свято - наша турбота!"
тел. +38 (096) 01-8000-6

Наш сайт
Ми в You Tube 
Ми в facebook
Ми в ВКонтактеКонфеті молоді, конфеті весілля
перший танець конфеті
весілля конфеті, конфеті шоу весілля
конфеті машина DJPOWER CF-200, конфеті
генератор конфеті DJPOWER CF-200 sprinkle
генератор конфеті DJPOWER cf100
конфеті генератор BIG BL-11
конфеті нарізка
металізоване конфеті срібне
конфеті червоні серця, красные сердца конфети
штучні пелюстки троянд, штучные лепестки роз
Конфеті пушка BIG Bl-11

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse