Наші послуги

3D mapping

3D mapping

від 1500 грн.
Оформити замовлення

3d mapping - новинка на ринку шоу-бізнесу, яка стрімко набуває популярності на території Львова та поза його межами.
Ви можете здивувати та, навіть привести в повний захват, людей об'ємними фігурами та надписами які виростають прямо на будівлях, візуалізацією падіння стін, живими тваринами, які пересуваються на будь-якій поверхні. 3D mapping - це втілення будь-яких ваших ідей в реальність.
Чи це корпоратив, чи весільна тематика, чи навіть сцена - спеціальне програмне забезпечення дозволить підлаштуватися під Ваше замовлення та безпроблемно провести 3D-шоу будь-якої складності. Також під 3D mapping підпадає такий напрям як вірусна реклама. Це може бути цікаво подане меню вашого ресторану на плазмових панелях, також розробка реклами для магазинів та інших закладів.

Для втілення в життя Ваших ідей, використовується складне програмне забезпечення та потужний проектор.
За допомогою програми створюється ролик та транслюється на будь-якій поверхні. Програма дає можливість створення багатьох екранів довільної форми. Детальніше, як це виглядає, можна ознайомитись на відео під текстом.

У вартість послуги входить проектор, комп'ютер, робота спеціаліста, комутація, екрани (якщо потрібно), доставка в межах міста, монтаж та демонтаж. Ціна – від 1500 грн.
Вартість послуги залежить від складності її виконання.

 

Наші контакти :

Україна, м. Львів

Файна Забава "Ваше свято - наша турбота!"
тел. +38 (096) 01-8000-6

Наш сайт
Ми в You Tube
Ми в facebook
Ми в ВКонтакте

3d шоу на будинку
3d шоу в просторі
3d шоу руйнування стіни
3d шоу на будівлі

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse