Новости

Відео та фото оператори "Сергій Дунас та компанія"

Знаємо ввесь колектив цих чудових людей, і можемо про них сказати тільки позитивне. Вони повні фанати своєї справи, їм не страшно зайти в воду чи знімати під зливою. Їх обладнання і вміння ним працювати просто вражає. А кадри з фото або відео оцінюють найкращими в Рівненській області. Креатив, молодіжність, вміння працювати з людьми, пунктуальність це далеко не повний перелік слів які можна сказати про цих людей. 

Безперечно, весілля - це незабутнє враження на все життя. І так хочеться, щоб цей день пройшов ідеально, щоб запам’ятався на все життя. Без сумніву, все так і буде, якщо ретельно підготуватися до цього свята. Треба багато про що подбати, вибрати весільну сукню, домовитися за вінчання, узгодити меню в ресторані… І як тут не розгубитися? Особливо ретельно треба підійти до вибору відео оператора, бо день весілля один, і він вже ніколи не повториться!


Раніше, коли сучасні технології не були такі розвинені, мало хто міг собі дозволити найняти відео оператора на весілля.

Тепер це чи не найважливіша особа, яка буде супроводжувати вас в цей день. Завдяки відзнятому відео ви зможете показувати ваше весілля друзям та знайомим, які не були з вами в цей день, чи відіслати родичам за кордон, які не змоги приїхати.

Ви зможете показати день вашого весілля в майбутньому вашим дітям, або переглядати самим знову і знову, згадуючи цю щасливу мить. Тут дуже важливим є якість відео, щоб вам не набридало дивитися, а навпаки, хотілося Безперечно, весілля - це незабутнє враження на все життя.

І так хочеться, щоб цей день пройшов ідеально, щоб запам’ятався на все життя.

Подивитись більше фото Ви можете за посиланням 

http://vk.com/id62148253?z=albums62148253


А ось одне із сотні відео від колективу, насолоджуємось...


Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse