Новости

Люди Львова від Ріа Львів

«Подумати не могли, що в самому центрі Львова є така крутенна локація» - саме з такими думками я вперше зайшов в музей етнографії.
Запросили нас туди дівчатка з журналу «РІА Львів», для того, щоб обдумати концепцію свята під назвою «Люди Львова».
Враження від побаченого були просто «Вау!», цей музей, як пізніше виявилось з розмов працівників, не раз ставав площадкою для зйомок фільмів, а ми ходили попри нього і навіть не уявляли, що то така краса.
Концепція свята була максимум простою і без пафосу, а саме такий формат підходить під заклад. Після обговорень всіх ньюансів, в задане число ми приїхали на монтаж. Складністю роботи, для нас безпосередньо, було підняти все обладнання по гігантських сходах верх, і повна відсутність силового підключення. Тому довелося використовувати сотні метрів комутації, як електричної, так і сигнальної. По сценарію, який ми обговорили заздалегідь, ми знали, що буде багато локацій, які повинні загорятись і згасати в певний момент по всьому музею, а оскільки під час монтажу відбувались різні екскурсії і потрібно було, як найменше дротів, тому в хід пішли бездротові технології! Було використано більше 10 комплектів WI-FI DMX. (Коли вже струм почнуть передавати по бездротових технологіях?). Неймовірна архітектура підкреслена нашим світлом, живі скульптури, віртуозна гра Олександра Божика на скрипці, чудовий голос Петра Радейка і загальне тепле оточення де нагороджували відзнаками «Люди Львова» різні галузі, які роблять добро для нашого регіону і не тільки, ніби перенесли всіх відвідувачів в попередні століття.Три озвучені основні локації, архітектурна підсвітка закладу, слайд-шоу за допомогою екранів та проекторів і підсвітка фотозони, яка неодноразово ставала фоном для відео зйомок різних місцевих каналів, яку для «РІА Львів» зробили дівчатка з агенцї «VіA Decor».

Ведучі свята - Дмитро Благий та Христина Педь.


Організатори - команда журналу «РІА Львів»
Декор «VіA Decor»

Світло, звук, спец ефекти, мультимедіа «Файна Забава»
Читайте нас, ми стараємось братись за цікаві проекти... далі буде)

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse