Новости

Відкриття великого заводу Leoni

Як говорить Вікіпедія «Коломия з давніх давен славилась власним видобуванням солі». А з вересня 2017 року Коломия також може славитись одним з найбільших заводів по виготовленню електро-автомобільної продукції. «Leoni» - потужна європейська компанія, яка ще у 2002 році першою повірила в Україну та інвестувала в нашу державу великі кошти для впровадження виробництва. Це посприяло виникненню великої кількості нових робочих місць, в працівниках виховують німецьку точність та любов до власної справи, а, як ми всі знаємо, Німеччина - це держава на яку хочеться рівнятись. З осені 2017 року запрацював ще один завод Leoni, і цього разу в Коломиї. На момент відкриття, вже було зараховано в штаб 800 працівників. Завод-гігант не збирається зупинятись і розбудовується далі, як було чути не одноразово в конференціях та у виступі іноземних гостей, 800 працівників це лише початок... З статей в інтернеті знаємо, що завод доклав своїх зусиль в розбудові району, передусім вагомими податками, а також побудовою дитячих майданчиків.
Ви подумаєте чому компанія, яка займається світлом та звуком пише про це? А відповідь досить проста. На чолі з організаторами - event-агенцією «Ovatio», за плечима, яких не одне велике відкриття заводів, торгових центрів, салонів та інших заходів, нам була довірена одна з вагомих ролей у відкритті заводу «Leoni» в м. Коломия - технічне забезпечення заходу. Чотири різні локації, від великої сцени до лаунж зони. Кілька поїздок на об’єкт, обговорення і погодження розміщення з замовниками та іншими підрядниками, у висновку дали чудовий результат, яким були задоволені як замовники так і всі гості відкриття.
Одна з локацій - прес конференція:
Використано бездротову конференц-систему, цифрову консоль Soundcraft, акустику Turbosound, великий екран та проектор. А також, за допомогою нашої конструкцї, було розміщено задній фон для прес конференції.

Після освячення заводу священниками, а також прес-конференції з іноземними гостями, всі відвідувачі перемістились до основної сцени, де відбулась офіційна частина відкриття на якій свої слова вітання висловив президент України. Для цієї частини було використано подіум 6*4м, озвучення комплектом Powersoft, Xilica, McColley, мікшерний пульт Soundcraft, кілька мікрофонів Shure та світлові прилади, а саме слідкуючі прожектори Aiweidy.

Також в цій частині залу було використано ще одну нашу конструкцію, на якій дівчатка з агенції декору «Родзинка» зробили цікаву фотозону в форматі даного свята.
Наступна локація - це vip фуршет зал. Для нього було використано led par 64 від Aiweidy для світлового декору залу, італійську акустику FBT, мікшерний пульт Yamaha. Для гостей в цьому залі постійно виступали скрипаль та саксофоніст з фоновою музикою.
Ну і остання та основна локація - сцена-гігант Layher, шириною аж цілих 24метри! Екран світлодіодний розміром 8*5м., 50кВт звуку з підсиленням Powersoft та під управлінням Xilica та Yamaha CL7, гора світла від брендів Aiweidy, Showtec та генератори диму DJPOWER.
Перед нами стояла не проста задача - закрити величезну площу звуком, чого ми з легкістю досягнули, адже звук був таким потужним, що за 100 метрів від сцени було досить не легко спілкуватись.
На головній сцені в той день виступали колективи з Коломиї, а також хедлайнери - Ірина Федишин, популярний гурт NAVI та драйвові Антитіла.


В завершальній частині дійства ми показали лазерне шоу, спеціальним лазерним проектором з потужністю 15(!)Ват, а на написання самого шоу наш художник витратив близько місяця.
Загально на об’єкт було завезено приблизно 30 тонн обладання та сценічних конструкцій. 10 людей за 3 дні замонтували все обладнання, та за ще один день все демонтували.

Ведучим дійства виступив Дмитро Благий, який справився навідмінно зі своєю задачею. 
З почутих відгуків керівництва, роботою усієї команди, під чітким керівництвом «Ovatio», всі задоволені.
Ми зі своєї сторони дуже вдячні «Ovatio» за багаторічну довіру в не легкій сфері івенту. І з досвіду можемо сказати, якщо Вам потрібно зробити потужне відкриття про яке будуть говорити всі, сміливо радимо event-агенцію «Ovatio».


фото - Андрій Каня

відео - Ovatio

Далі буде...

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse