Новости

AQUA DJ’S PARADE

Безсумнівно мальовниче місце в Рівненській області, водосховище з чистою водою, пляж, волейбол, засмаглі красуні, сосновий ліс, прохолодні напої, розваги для дітей,  постійний запах шашлику  і дискотеки для ранку. Все те що потрібно коли "такі молоді"


Шкода, що про це місце так мало знають на території Львівської області.
А ще більше шкода, що мало хто знає про те, що в цьому мальовничому місці відбувається один з найпотужніших фестивалів електронної музики в західному регіоні України Аqua Dj's Parade. 2017 року відбувся вже 9 по рахунку фестиваль і, як завжди, купа похвальних, захопливих відгуків відвідувачів. Хтось знає істину, що перші вихідні липня там величезний "двіж" і їздить щороку, хтось попадає вперше.

Драйв, тиск від звуку, постійно нестандартної побудови сцена і крутезне світло, яке дуже рідко зустрінеш на масштабних фестивалях у Львові, навіть від провідних прокатних компаній. 9 років поспіль на наших плечах лежить завдання здивувати - то якісним мапінгом, то звуком, якого щороку все більше і більше, світлодіодними екранами з відбірним контентом, то світловим шоу. А найважче це - все зібрати в красиву, загальну картинку і заставити кожного відвідувача повернутись на фестиваль наступного року та ще й привести туди друзів.


Відвідувач не знає всього, що відбувається поза кулісами, а ми трошки привідкриємо їх і розкажемо. Кожного року після завершення фестивалю ми вже починаємо планувати, як буде виглядати сцена на наступний рік, яким буде розвіс світла, яка буде тематика фестивалю, щоб підготувати відео контент.
Цього року модель сцени мінялася 4 рази пред тим, як ви побачили остаточну картинку. А під час монтажу були такі прориви вітру, що мало не перекинуло 7 тонн(!) металу. Порвало весь одяг сцени і він зашивався ледь не на коліні в останній день перед початком фестивалю. Нам затопило дощем частину обладнання, але оскільки ми використовуємо тільки професійні рішення, все обійшлось "легким переляком". Вперше на фестивалі було стільки світла, що зайняло нам 512 повністю (зрозуміє той, хто орієнтується, для тих хто не орієнтується то типу круто).


Оскільки ми катаємося по світу, по різних музичних виставках і бачимо різні рішення, складається якась власна думка, що добре, а що погано. І з упевненістю можемо сказати - з того, що бачили ми на власні очі в західному регіоні, вперше фестиваль мав справді вигляд і рівень європейських фестивалів середнього рівня, а це не може не радувати, це означає якийсь може не швидкий, але все таки ріст. Хочеться, щоб на 10-ту річницю фестивалю, а це вже не за горами, приїхало мінімум 10 тисяч відвідувачів. Адже саме для Ваших захоплених поглядів ми стараємось і зможемо продемонструвати всю потужність того, як ми можемо працювати
ADP9 - це був лише початок чогось грандіозного та великого.
Чекаємо... Далі буде

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse